• Sitemize Puan Verin
  • A
  • A
  • A
..:: Diğer Haberler ::..

ALO 170 DÜNYA BİRİNCİSİ

Çalışma ve Sosyal Güvenlik İletişim Merkezi ALO 170, En İyi Dış Kaynaklı İş Ortaklığı Kategorisinde Dünyanın en Prestijli ödüllerinden biri olarak kabul edilen “Contact Center World.com” yarışmasında dünya devlerini geride bırakarak altın madalya kazandı.

Daha önce İngiltere’nin başkenti Londra’da yapılan yarışmada Avrupa, Ortadoğu ve Afrika bölge birincisi olan ALO 170 bu defa Las Vegas’ta düzenlenen En iyi Dış Kaynak İş Ortaklığı Kategorisi’nde, AMERICAS bölge birincisi ABD’li şirketi kendi evinde geçerek dünya birincisi oldu.


ALO 170, dünya devlerinin yarıştığı organizasyonda %87’lik ilk temasta çözüm oranı ve yüksek müşteri memnuniyeti ile örnek Kamu Projesi olarak gösterildi. “Contact Center World.com” tarafından her yıl iki aşamalı olarak düzenlenen yarışmada, AMERICAS, APAC ve EMEA olmak üzere üç ayrı bölge bulunuyor. Birinci aşama olan bölge finallerinde, bölgelerin en iyi çağrı merkezleri ve uygulamaları belirlenerek, bölge finallerinden başarıyla çıkan uygulamalar, dünya finalinde 25 ayrı kategoride mücadele ediyor. Her yıl 1000’in üzerinde firmanın katıldığı yarışmada Alo 170, kategorisinde Dünya Birincisi oldu. 2 Kasım 2012 tarihinde Las Vegas’ta yapılan ödül törenine, SGK Hizmet Sunumu Genel Müdürü ve ÇSGB Bilişim Koordinatörü Adem ONAR, SGK Kurumsal İletişim Daire Başkanı İlhan İŞMAN, SGK Başkan Danışmanı Ebubekir Sıddık YİĞİTTÜRK katıldı.